Menu
BALLOON CHARTER
Andrzej Rogowski
Gdynia, ul. Wiejska 5/5

tel./fax +48 58 623 03 64
mobile: + 48 501 555 444
www.ballooncharter.pl
Jak działamy


Mając na uwadze wymagania naszych klientów stawiamy główny nacisk na bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych usług zapewniając przy tym maksimum satysfakcji. Naszym celem świadczonej usługi jest pełna satysfakcja oglądanych widoków z gondoli balonu a nie tylko fakt odbycia lotu.

Bezpieczeństwo lotów gwarantuje Państwu osoba Andrzeja Rogowskiego, doświadczonego pilota balonowego, posiadającego największą w Polsce ilość wylatanych godzin w locie swobodnym ponad 1750 oraz ponad 2500 godzin na uwięzi i w ekspozycjach.

Zapewniamy przygotowanie lotu pod kontem operacyjnym, technicznym, logistycznym, ubezpieczenia balonów od ryzyk OC użytkownika, ubezpieczenia pasażerów od ryzyk OC przewoźnika (następstw nieszczęśliwych wypadków pasażerów), transport balonów z załogami, transport pasażerów z miejsca lądowania balonów do miejsca spotkania przed lotem.

Dzięki temu, że BALLOON CHARTER Andrzej Rogowski jest firmą prywatną podejmowanie decyzji i ich realizacja jest natychmiastowa.
 
© Copyright 2007 - 2024 by Balloon Charter. Created by Dobis.pl. Design by Siter.pl.
Ważne: w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron.
Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.