Polecamy


BALLOON CHARTER
Andrzej Rogowski
Gdynia, ul. Wiejska 5/5

tel./fax +48 58 623 03 64
mobile: + 48 501 555 444
www.ballooncharter.pl
Loty widokowe


Lot balonem to dreszcz emocji i niezapomniane wrażenia. Był i jest marzeniem wielu ludzi.

Kaszuby są uznawane za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski - z tego względu często określane są mianem "Bawarii i Szwajcarii Kaszubskiej". Największe bogactwo Kaszub stanowią lasy oraz jeziora. Malowniczo przeplatające się lasy, pola, łąki i jeziora, urozmaicona rzeźba terenu, urocze doliny rzeczne, czyste powietrze, cisza i spokój czynią Kaszuby niesamowitym miejscem.

Balloon Charter zaprasza na Romantyczne Loty Balonem z gwarancją widoków nad Bawarią i Szwajcarią Kaszubską (okolice: Stężycy, Borucina, Chmielna, Somonina, Przywidza, Nowej Karczmy, Kościerzyny, Ostrzyc, Wieżycy, Szymbarka, Kartuz, jezior: Raduńskie Dolne i Górne, Ostrzyckie i Patulskie, Przywidzkie) są organizowane od 22 lat dla osób od 7 roku życia w górę. Robienie zdjęć i kręcenie filmów własnym sprzętem jest dostępne.

Z uwagi na wzmożony ruch samolotów pasażerskich nad Gdańskiem i Sopotem loty widokowe odbywają poza Trójmiastem nad Kaszubami. Czas dojazdu z Trójmiasta do miejsca spotkania (Szymbark CEPR) 60 - 75 minut. Na lot nad Kaszubami należy zarezerwować czas około 4 - 5 godzin (czas od momentu wyjazdu z Trójmiasta do miejsca lotów, odprawa przedlotowa, lot widokowy, poczęstunek po locie, powrót z miejsca lądowania do miejsca spotkania przed lotem, powrót do Gdańska).


 
© Copyright 2007 - 2024 by Balloon Charter. Created by Dobis.pl. Design by Siter.pl.
Ważne: w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron.
Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.